Tüm Bloglar

Blog
19 Jan 2023

SAHIBINDEN.COM MAĞAZAMIZ AÇILDI

IC Otomotiv Ürünleri Artık sahibinden.com 'da 

Mağazamızı Hemen Ziyaret Et. İhtiyacın Olan Ürünü Bul.  


Blog
20 Jul 2022

SECURE GATEWAY NEDİR?

Günümüz araçları çok büyük miktarda elektronik veri içermektedir ve bu bilgilerin olası siber saldırılardan ve bilgisayar korsanlığından korunması gerekmektedir. Bir aracın güvenlik sistemine yasa dışı izinsiz giriş, arızalara neden olabilir ve güvenlik işlevlerini etkileyebilir. En kötü durumda, yollarda ölümcül kazalara neden olabilir.

Birçok araç üreticisi, yetkisiz erişimi önlemek için araçlarını tanılama Güvenli Ağ Geçidi ve güvenlik duvarlarıyla korumaya başlamıştır. Kilitlenen araç üreticilerinin sayısı artacak.

Autocom Secure Gateway, kilitli araçlara erişebilir.

Güvenlik kilitli araçlarda teşhis yapabilmek için onaylı ve OEM sertifikalı bir tedarikçiden bir teşhis aracına ihtiyacınız vardır. Autocom hem onaylı hem de sertifikalıdır.

Teşhis aracımız ICON'u kullanarak, arıza kodlarını sorunsuz bir şekilde silebilir, bileşenleri etkinleştirebilir veya güvenlik kilitli araçlarda servis ışığı sıfırlama gibi işlevleri ayarlayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

Onaylı ve sertifikalı çözüm.

Secure Gateway çözümümüz, uygulanan orijinal araç üreticileri tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır; Mercedes-Benz, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Audi, Seat, Volkswagen, Škoda ve Cupra. Çözümümüze sürekli olarak birkaç otomobil markası eklenecektir.

Yazılımımızda erişilebilir güvenlik kilitli araç sayısı sürekli artacaktır. Bu nedenle lisansı her zaman geçerli tutmak önemlidir.

Autocom'un Secure Gateway çözümü ile kilitli araçları teşhis etme imkanınız var. Kolay, yasal, hızlı ve sorunsuz.Blog
06 Nov 2020

AUTOCOM CARS ID

AUTOCOMCARS iD

Hızlı bir taramayla, artık bir araçta yasa dışı olarak manüpüle edilmiş, kilometre sayacının doğruluğunu AUTOCOM CDP+ ariza tespit cihazının Cars iD özelliği ile tespit edebilirsiniz. Dolandırıcılık tespit raporu ile araç dolandırıcılığına kurban gitmeyeceğinizden emin olabilirsiniz.

 

• Akıllı, kolay ve hızlı tarama

• Efektif is yapabilme imkânı  

• Dolandırılmaktan kaçının

• Kaydedilen ve artan nakit akışı girdisi sağlama

• Dolandırıcılık tespit raporunun okunması ve anlaşılması kolaydır

 

Dolandırıcılık tespit raporu ile, kilometre sayacı ve Şasi No (VIN) in araç bakım veya muayene protokolleriyle eşleştiğini karşılaştırmak ve doğrulamak kolaydır.

 

Dolandırıcılığı neden tespit etmem gerekiyor?

Olası hatasız araç için aracın özellikleri ve fonksiyonları doğrulatmak için aracı taramanızın birçok nedeni vardır. Sadece sizi değil, müşterilerinizin ve yollardaki herkesin güvenliğini de etkiler. Güvenlik hususlarının yanı sıra, maliyetli ve gizli sorunları olan araçlardan kaçınmak da daha kolaydır. Dolandırıcılık tespit raporu, araca doğru bakım yapabilmeniz için de önemli bir temeldir.

 

Blog
06 Nov 2020

AUTOCOM TİTAN

Bu yıl sektörde 30. yılını kutlayan Autocom CDP+ diagnostik test cihazına ek olarak, 2021 baharında hem otomobiller, hem de ağır araçlar için bazı yeni ürünler ve stratejiler sunacağız. İlk olarak, ağır hizmet araçlarında ABS yönelik yeni donanımımız: TİTAN.

Önceki donanımımızdaki aynı güçlü içerikle, şimdi WABCO ve Haldex' ten orijinal yazılım kullanma olasılığını ekledik. Bir OEM test aracı ile aynı seviyede bir treyler ABS kontrol ünitesini programlayabilir, kalibre edebilir ve gerekli tüm ayarları yapabilirsiniz.

 

  • TITAN'ın Avantajları:
  • Treyler OEM yazılım uyumluluğu
  • Haldex ve WABCO sertifikalı
  • Sağlam yüzey
  • Çok Renkli gösterge çerçevesi
  • WiFi / Bluetooth / USB
  • Değiştirilebilir kablo