SECURE GATEWAY NEDİR?

SECURE GATEWAY NEDİR?

Günümüz araçları çok büyük miktarda elektronik veri içermektedir ve bu bilgilerin olası siber saldırılardan ve bilgisayar korsanlığından korunması gerekmektedir. Bir aracın güvenlik sistemine yasa dışı izinsiz giriş, arızalara neden olabilir ve güvenlik işlevlerini etkileyebilir. En kötü durumda, yollarda ölümcül kazalara neden olabilir.

Birçok araç üreticisi, yetkisiz erişimi önlemek için araçlarını tanılama Güvenli Ağ Geçidi ve güvenlik duvarlarıyla korumaya başlamıştır. Kilitlenen araç üreticilerinin sayısı artacak.

Autocom Secure Gateway, kilitli araçlara erişebilir.

Güvenlik kilitli araçlarda teşhis yapabilmek için onaylı ve OEM sertifikalı bir tedarikçiden bir teşhis aracına ihtiyacınız vardır. Autocom hem onaylı hem de sertifikalıdır.

Teşhis aracımız ICON'u kullanarak, arıza kodlarını sorunsuz bir şekilde silebilir, bileşenleri etkinleştirebilir veya güvenlik kilitli araçlarda servis ışığı sıfırlama gibi işlevleri ayarlayabilir ve gerçekleştirebilirsiniz.

Onaylı ve sertifikalı çözüm.

Secure Gateway çözümümüz, uygulanan orijinal araç üreticileri tarafından onaylanmış ve sertifikalandırılmıştır; Mercedes-Benz, Fiat, Alfa Romeo, Jeep, Audi, Seat, Volkswagen, Škoda ve Cupra. Çözümümüze sürekli olarak birkaç otomobil markası eklenecektir.

Yazılımımızda erişilebilir güvenlik kilitli araç sayısı sürekli artacaktır. Bu nedenle lisansı her zaman geçerli tutmak önemlidir.

Autocom'un Secure Gateway çözümü ile kilitli araçları teşhis etme imkanınız var. Kolay, yasal, hızlı ve sorunsuz.