Hakkımızda


     
IC OTOMOTİV olarak, otomotiv servis test ve tamir ekipmanları sektöründe servislerimize en iyi çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. İhtiyaçlarınız konusunda sizlere yardımcı olmak vazifemizdir. Sektörümüzdeki gelişmeleri yakından takip ederek sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Güvenilir ve tecrübeli kadromuz ile sizlerin güveninize layık olmaya devam edeceğiz...


       IC OTOMOTİV; Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Orta Asya ve Arap Ülkelerinde, hafif ticari araçlar ve ağır vasıtalar için arıza tespit cihazı, klima dolum cihazı ve ekipmanları, özel aparat satışı ile satış sonrası hizmetlerini yürütmektedir. Türkiye ve Avrupa pazarında satılan binek otomobil ve hafif ticari araçların arıza tespiti ile ilgili olarak tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeyde cihaz satışına sahip olan firmamız, bunlarla ilgili her türlü yedek parça, eğitim, servis güvencesi ve garanti hizmetlerini de müşterilerine sağlamaktadır.


      IC OTOMOTİV, ürünlerinde sunduğu yüksek kalite ve güvenceden tüm müşterilerinin en iyi şekilde yararlanmasını sağlayıp, müşteri memnuniyetini ve çevrenin korunmasını öncelikli  ilke olarak belirleyerek hem firmamız hem de müşterileri için daha iyi bir gelecek sunmayı amaçlamaktadır.